MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 17132160
nr 1713 2160
Serveringsvagn
så kallad barglob. Längd: 90 cm. Djup: 66 cm, höjd: 100 cm, skador/slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 juli 2025
kl 18:08:46
100 kr
150 kr
200 kr